Yazılı Tercüme

HER ALANDA YAZILI TERCÜME TALEPLERİNİZ İÇİN ARAYIN!

YAZILI TERCÜME HİZMETLERİ

Yazılı tercüme nedir?

Sizlerden gelen belgeleri yazılı olarak hedef dile çevirme işlemine yazılı tercüme denir. Yazılı tercümede oluşan belgelerin her birinin muhakkak bir teknik becerisi bulunmaktadır. Örneğin finansal, tıbbi, mühendislik gibi teknik beceri gerektiren yazılı belgeler olarak adlandırabiliriz. Vadi İstanbul Tercüme Ofisi olarak Çağlayan Tercüme Ofisimiz’de ve Kağıthane Tercüme Ofisimiz’de bu hizmeti siz değerli müşterilerimize en uygun tercüme ve ekonomik tercüme ilkeleri ile sunmaktayız. Tercüme fiyatları konusunda müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyata yapmak her zaman ilkemizidr.

Yazılı tercüme yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler..

Yazılı tercüme işlemlerinde en öncelikli konu, içeriğin orijinaline uygun yapılmasıdır. Örneğin sayfa düzenidir. Vadi tercüme büromuz sizlerden yazılı çeviri taleplerinizde orijinali baz alınarak tasarlanır. Yazlı çevirilerde tek bir harf hatası kabul etmemek ile beraber çeviri tesliminden önce belgelerin kontrol aşamasından geçilmesi şarttır. Yazılı tercümeler, hedef dile çevrildikten sonra Noter ve apostil işleminden geçirebilirsiniz.

Yazılı tercüme fiyatları nasıl belirlenir?

Yazılı çeviriler karakter sayılarına göre hesaplanır.

Çeviri yapılırken belgeleriniz minimum 1000 karakter üzerinden fiyatlar belirlenir.

Teknik beceri ve Her hedef dile göre 1000 karakter çeviri fiyatları değişmektedir.

Aşağıdaki hesaplama yöntemi ile sizlerde çeviri fiyatınızı belirleyebilirsiniz.

Eğer karakter sayısını bulamıyorsanız Word formatı sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Word formatı belgenizdeki sözcük kısmından karakter sayılarınızı bulabilirsiniz.

Yazılı tercüme hangi alanlarda gereklidir?

Yazılı çeviri talepleriniz yurt dışına çıkış vize işlemlerinde, lisans işlemleri, mahkeme evrakları, pasaport işlemleriniz, sözleşme, vekaletname gibi resmi kurumlarda kullanılacak olan bir çok belgenizi yazılı çeviri yaptırmanız mümkündür.

Vadi İstanbul Tercüme Büromuz hem yazılı hem de sözlü tercüme taleplerinize güvenli, doğru ve kaliteli içerikleri ile hızlı sonuçlar elde eden bir firmadır. Birçok alan ve sektörde deneyimi olan vadi tercüme büromuzda yazılı tercüme taleplerinizi giderebilirsiniz. Yazılı tercüme fiyatları ve teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi almak Vadi İstanbul Tercüme Bürosu olarak bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.