Tercümanlık Hizmetlerimiz

İstanbul Noter Onaylı Çağlayan Tercüme Ofisi'ne 7/24 ulaşabileceğiniz bir iletişim ağımız olduğunu belirtmek isteriz, sizde profesyonel çeviri hizmeti, noter onaylı tercüme, apostil onaylı tercüme, ekonomik tercüme ve ücretsiz fiyat teklifi için iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Çeviri aşamasında hızlı olmak ve talep edilen zamana kadar yetiştirmek bir tercüme bürosunun en önemli aşamalarından biridir. Hızlı ve doğru zamanda yetiştirilen çeviri müşteri ihtiyaçlarının ilk sırasında geldiğinin bilinci ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çevirilerin geçerli olması açısından yanlış yapılan çevirinin geri dönüşü sırasında müşteri tarafından prestij kaybı yaşanır. Uzman çevirmenler tarafından yapılan çeviri, tercüme bürosu aracılığı ile doğru yapılıp yapılmadığı ile kontrol aşamasından geçirilmesi, diğer önemli bir aşamadır.

Modern dijital çağın bir endişe olan güven kavramı, teslim edilen belgenin saklı kalması açından çok önemlidir. Bu nedenle tercüme büromuz bizlere 7 / 24 ulaşım hizmeti ile güven kavramını ortadan kaldırarak teslim edilen belgenin 3. Kişiler ile paylaşılmaması garantisi ile çeviri süreçlerimizi sağlamaktayız. Teslim edilen belgeler müşteri, çevirmen ve çeviri ofisi arasında saklı kalır.

Şubelerimiz