Katalog Çevirisi

Katalog Tercümesi Nedir?

Vadi Çağlayan Tercüme Ofisi olarak tanım yapacak olursak her dilde ve alanda firma tanıtım ve ürün kataloglarının, firma, şirket ve ürün broşürlerini, kitap ve dergileri, her dilde kullanım kılavuzlarını, teknik veya ticari belgelerin ve her alanda tanıtım ve reklam içeriklerinin çevirisi, katalog tercümesi alanında geniş kapsamlı tanımlanması yapılabilir. Firmanızın veya ürününüzün iç ve dış ticaret yapılmasında en iyi şekilde temsil edilmesi, ulaşabilecek iş alanların büyütülmesi, yeni yapılacak veya yapılan girişimlerinizin potansiyel müşteri ve ortaklıklarla buluşturulması ve pazar payınızın en üst seviyelere çıkarttırıp, artırılmasında yapılacak katalog ve reklam tercümesi çok önemli rol oynamaktadır. Katalog tercümesi hizmetinden profesyonel şekilde faydalanmak için Vadi İstanbul Tercüme Ofisi’ni tercih edebilirsiniz.

Broşür Tercümesi Ve Katalog Tercümesi Nasıl Yapılır?

Çeviri hizmetleri bundan önceki yazılarımızda da belirtmiş olduğumuz gibi günümüzde de her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Katalog çevirisi ve broşür çevirisi de günümüzde en çok tercih edilen tercüme dalları arasında yer almaktadır. Ülkemizde de katalog tercümesi ve broşür tercümesi oldukça tercih edilen, ihtiyaç duyulan ve tamamıyla profesyonellik isteyen bir daldır. Kurumsal şirketlerin ve markaların kendilerini yurtdışına tanıtmak için ve marka ve ürünlerini daha üst düzey satışlar yapmak için tercih edilir. Kurumsal kimliklerini koruyabilmek ve yurt dışında tanınmak için tercüme hizmetlerinde profesyonel çeviri yapılması gerekmektedir.

Ülkemizde yurtdışı ile iş ortaklığı bulunan yâda yurtdışı merkezli bir firmanın ülkemizde kendini tanıtmak için ve firmasının satışlarını ve yeni iş ortakları bulmak için katalog tercümesine ihtiyaç duyacaktır. Bu dalda fuarlar ve yurt dışı ziyaretlerinde şirket kataloglarını yanlarına alarak potansiyel müşteri adaylarına ulaşmaya devam etmektedir ve amaçlamaktadırlar.

Ülkemiz ve yurt dışında ürün ithal eden, üretim yapan tüm firma ve şirketler profesyonel çeviri hizmeti duymaktadır. Teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile beraber şirketler katalog çevirisi ve kullanım kılavuzu tercümesine potansiyel müşteri oluşturabilmek için her ülke diline göre çeviriye ulaşıp yeni dallara giriş yapmayı amaçlamaktadırlar. Sizlere bir sonraki yazımızda yeni dallar hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Çağlayan Adalet Sarayı’na yürüme mesafesinde olan Vadi İstanbul Çağlayan Tercüme Ofisi olarak;
Yeminli Tercüme Bürosu’na ulaşmak için linki tıklayabilir ya da iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Çağlayan Tercüme Ofisi, katalog tercümesi
Çağlayan Tercüme Ofisi