Apostil Onayı

Apostil işlemleriniz için
0553 699 14 28′ i arayın!
Apostil

Apostil Onayı

Belgelerin başka ülkelerde yasal olarak kullanılması için yapılan onay işlemidir. Apostil onayı veren yerler ise ilçe kaymakamlıkları, konsolosluklar ve valiliklerdir. Belgenin Türkçesini Apostil onayından geçildiği gibi çevirisi yapılan belgenin de Apostil işleminden geçmesi gerekmektedir. Bu işlem tercüme yapılan belge, noter onayından geçildikten sonra Apostil için kaymakamlığa götürülerek tasdik edilir. Talep üzerine Apostil belgesinin de çeviri işlemlerini büromuz tarafından yaptırabilirsiniz.

Vilayet

Vilayet Tastiği

Vilayet tastiğinin Apostil onayından farkı, Arap ülkelerine (Suudi Arabistan, Mısır, Irak, Malezya vb.) götürülecek belgeler için yapılmış olmasıdır. Noter onayından sonra vilayet tasdiği yapılır daha sonra konsolosluk tarafından onay alındıktan sonra evrağın yasal işlemleri tamamlanmış olur. Valilik tasdiği fiyatı ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Konsolosluk onay fiyatı da aynı şekilde gidecek olan evrak ülkeye göre fiyat değişikliği yaşanır. Vadi tercüme sizlere Apostil ve Vilayet tasdiği işlemleri yaparak belgelerinizi gideceğiniz ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apostil tasdiği fiyatı ve vilayet tasdiği fiyatı hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Apostil işlemleri

yapılan başlıca belgeler.

Diplomalar, Transkrip, Sertifikalar, Faaliyet belgeleri, Sabıka kaydı, Nüfus kayıt örneği, Pasaport, Mahkeme evrakları, Sicil gazetesi.