Portekizce Çeviri Hizmetleri

Yeminli tercüme büroları çeviri fiyatları nasıl hesaplanır?

Vadi yeminli tercüme bürosu, Portekizce Çeviri fiyatlarında genellikle 3 aşamada toparlanıp hesaplandırma da o şekilde yapılır. Hesaplama yapılırken 492. Sayılı kanun esas alınarak yapılmaktadır. Bir A4  kağıda 11-12 karakter boyutunda yazılmış olan max. 20 satır bir tam sayfa olarak kabul edilmektedir ve kanunda bu şekilde yer almaktadır.170-200 kelimeye takiben 1000(bin) karakter baz alınarak fiyatlandırma gerçekleştirilir. Tercüme bürolarının büyük çoğunluğu sayfa başı fiyatlandırmak yerine sayfa içinde karakter sayısına göre değerlendirmektedir. Belirli klasik belgeler dediğimiz dokümanlar da ise örneğin; Diploma, Pasaport, Nüfus kayıt örn.,Sabıka kaydı, A formu , B formu, Kimlik, İkametgah gibi belgelerde ise sabit ücret tarifesi uygulanmaktadır.Fiyatlandırma en çok odak dil ve kaynak dil arasında değişiklik göstermektedir.

 

Çeviri yaptırmak istediğiniz dokümanları Vadi Yeminli Tercüme Büromuzda dilediğiniz zaman ve günlerde tüm dünya dillerine noter tasdikli olarak teslim alabilirsiz.Çeviri yaptırmak istediğiniz dokümanlarınızın fiyatlandırması piyasaya oranla oldukça uygun şekilde hesaplanacaktır ve en hızlı şekilde teslim etmek için 7/24 çalışmaya hazır ekip arkadaşlarımız ile üç onay sürecinden geçmektedir.İlk olarak koordinatörlerimiz ile görüşme sağladıktan sonra onay vermeniz durumunda , koordinatörümüz tarafından alan ve konusuna bakılarak tercümana teslim edilmektedir, sonraki işlemde tercümeyi editörümüz teslim almakta ve gerekli redaksiyon işlemlerini son bir düzenleme ile kontrol edilmektedir ve eğer grafiker işlemi istediğiniz takdirde sizlere 5 yıl tecrübeli grafiker arkadaşlarımız ile irtibata geçmenizi sağlamak ile beraber istediğiniz formatta veya web site çevirinizde yazılarınızı yerleştirmede , logo oluşturma kartvizit düzenlemesi vs tüm grafikerlik işlemlerinde çok uygun fiyata yardımcı olmaktayız.Kullandığımız programlar arasında en yaygın olarak Microsoft Word,Microsoft Excel , Portable Document Format (PDF), Content Sealed Format (CSF), XML Paper Specification (XPS), Tagged Image Format (TIFF/TIF) gibi daha bir çok formatta dosyalarınız teslim edilmektedir.Vadi Tercüme sizlere ödeme kolaylıkları ve Dokümanlarınız hangi formatta ise yada resimli şekilde teslim almak isterseniz dahil ek olarak ücret ödemeden bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çeviri yapılmasını istediğiniz dokümanlarınızın kaç karakter olduğunu nasıl öğrenebilirsiniz?

Çeviri istediğiniz dokümanınız Word formatında ise ‘’gözden geçir butonuna, sözcük sayımı butonundan sonra boşluksuz karakter sayısına bakıp öğrenebilirsiniz. Eğer başka formatlarda ise mail adreslerimize veya WhatsApp aracılığı ile bizlere gönderebilir ve en kısa sürede sizlere karakter sayısını hesaplayıp dönüş yapmamızı, fiyat teklifimizi ve teslim süresini sizlere iletebiliriz.

Evraklarınızın Güveni ve Gizliliği Önceliğimizdir

Tercümesi yapılan tüm evrak ve dokümanlarınıza kaşe ve imzası bulunmaktadır ve yapılacak tüm çeviri işlemlerinde birebir ve doğru tercüme edileceğini garantisini vermektedir ve tüm sorumluluğunu kabul etmekteyiz. Portekizce yeminli tercüme büromuzda yaptıracağınız tüm evraklarınız resmi makam ve kurumlarda geçerlidir. Hizmet Sözleşmesi ve Gizlilik Sözleşmesi imzalamaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

2017 Çeviri fiyat ve Ar-ge çalışmalarımız

Vadi yeminli tercüme bürosu, Portekizce Tercüme  temel olarak üç farklı politika izlenmektedir. Kurumsal müşterilerimiz ile bireysel müşteriler arasında fiyatlandırma farkı bulunmaktadır bunun en önemli nedeni arasında kurumsal firmaların aylık veya haftalık 20.000 den fazla karakter tercüme işlemi olacağını vaat etmesidir.Ar-ge çalışmalarımda ise diğer tercüme bürolarından farklı olan işlemlerin tüm Türkiye’yi yani tüm şehirleri ve ilçeleri  kapsayan tercüme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve bunu ister sadece tercüme ister noter tasdikli olarak teslim alabilirsiniz.Yazılı veya sözlü tercüme talebinizi ön ödeme almak kaydıyla istediğiniz tüm bölgelerde hizmet alabilirsiniz.

Portekizce Çeviri Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Portekizce tercüme fiyatları 2 hesaplama yöntemi ile hesaplanmaktadır. İlk olarak tercih ettiğimiz 1000 boşluksuz karakter hesaplanarak yada klasik belgeler dikkate alınarak hesaplanmaktadır(diploma,nüfus kayıt örn, tasdik şerhi(apostil),evlilik belgeleri vs ).

VADİ TERCÜME BÜROSU –ÇEVİRİ FİYAT LİSTESİ

Vadi tercüme bürosu olarak bireysel müşterilere veya kurumsal firmalara uygulanan Portekizce tercüme fiyatları adı altında sorularınızı (0212) 246 13 26 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz ve uyguladığımız fiyatları WhatsApp veya Mail yolu ile bizlere iletebilirsiniz. Belgelerinizi Scan yaptıktan sonra Mail yolu ile tarafımıza ulaştırmak isterseniz [email protected]  adresinden bizlere ulaşabilir ve piyasadaki en uygun çeviri fiyatlarını alabilirsiniz.