Tercüme Bürosu Tekirdağ

Tercüme Bürosu Tekirdağ

Vadi Tercüme Bürosu Tekirdağ’ da çevirilerinize çok ücret vermenize gerek yok !

İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve diğer Tüm Dünya Dillerine yeminli tercüme bürosu olarak Tekirdağ’ da hizmeti sunuyoruz. Çevirdiğiniz belge arşivlerimizde var ise arşivimizi sizin için açıp piyasaya göre aldığınız tekliflerin aksine sizlere en uygun tercüme teklifini Çeviri Büromuzda sizlere sunabiliriz. Arşivimizde o konuyla ilgili tercüme yapıldıysa sizin için arşivimizi kontrol edip çok daha uygun fiyatlarla çeviri yapabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Standartlar, Raporlar, Doğum Belgeleri ve Banka  Sözleşmeleri, İş Sözleşmeleri, Kredi Anlaşmaları, Tüzükler ,Yönetim ve İnşaat Anlaşmaları vs , Yazılım Programları ,Web site benzerlikleri, Yönetmelikler ,Basım Yayın Katalogları , Kanunlar,  , Şartnameler İnşaat Katalogları, Kitaplar ,Tapu Senetleri , Vergi Levhaları,Nüfus Kayıt Örnekleri ;Arşivimizi siz daha uygun tercüme istediğiniz zaman açabiliriz ve size en uygun teklifi Vadi Tercüme Bürosu Tekirdağ Şubesi olarak sunabiliriz.

1985’den beri ((2008)Tekirdağ ) İstanbul’da ve daha birçok şehrimizde tamamı ile uzman kadro, noter yeminli tercümanlar, alanında profesyonel çevirmenlerimiz ile sizlere her zaman en kaliteli hizmet sunmak için yanınızdayız, 5 milyondan fazla hatasız, geri dönüşsüz belge çevirdik, her geçen gün daha da  genişleyen kadromuzla sizlere en kısa sürede teslim ve uygun fiyatlı çeviri desteği sunuyoruz.

Şuan elimizde herhangi bir dünya dilinden Türkçe’ye ya da Türkçe’den herhangi bir dünya diline çevirdiğimiz olduğumuz 10 binden fazla dokümantasyon var ve belki siz bu yazıyı okuduğunuzda üzerine bir o kadar daha eklenen arşivimizi her geçen gün daha da genişletmeye devam etmekteyiz. Yani, fiyat tekliflerimizi sizlere sunarken Standart belgelerin çeviri bürosu Tekirdağ ilimizde mevcut olduğunu ve piyasaya oranla sizlere en uygun teklifi verebileceğimizi atlamayın. Vadi Tercüme Bürosu Tekirdağ’a ulaşmak için sitemizin iletişim bölümüne gidebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken FİYAT TEKLİFİ AL butonuna basıp bizimle iletişime geçmek, isterseniz büromuza gelip, isterseniz kargo yolu ile veya online işlemler ile (Whatsapp, Mail, Facebook, İnstagram, Twitter, Hangouts) üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi ve sizlere günün hangi saatinde olursa olsun en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Vadi Tercüme olarak tercüme ücretine artık yüksek fiyatlar ödememeniz için daima yanınızdayız.
  • Tercümeye Fazla Ücret Vermeyin!
  • Tüm Dünya Dillerine Noter Onaylı Tercüme Bürosu Tekirdağ

Bütün sorularınıza, her konuda, en kısa sürede geri dönüş, profesyonel tercüme, zamanında teslim, yazılı ve sözlü tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.İstanbul, Tekirdağ, Kayseri, Sakarya ve Türkiye’ nin 81 iline en uzman kadroyla sizleri çeviri hizmeti sağlıyoruz. Büromuz bünyesinde çalışan tercümanların hepsi alanında uzmanlaşmış (doktor, Akademisyen, mühendis, web ve grafik tasarım uzmanı, ekonomist ve her konu hakkında çeviri yapabilecek kapasiteye sahip tercümanlar ile çalışıyoruz.

Vadi Tercüme olarak çok geniş bir kadroya sahibiz. Sizlerin gönderdiği veya teslim ettiği tüm tercümelerinizi ilk işimizmiş heyecanıyla, profesyonel çeviri ve mükemmel seviyede çeviri ettik ve etmeye devam edeceğiz.Her şeyden önce sizlerin memnuniyetini kazandık ve bu durum profesyonelce iş yaptığımızı kanıtlayan bir firmayız.

Türkiye Cumhuriyeti mevzuata bağlı olarak  (kanun,rapor,evlilik ve doğum belgeri,yönetmelik ,vergi ve iş açma belgeleri  vs.) çoğunu İngilizce’ye ,Arapça’ya ,Almanca’ya ve daha birçok dünya diline çevirdik.

FIDIC sözleşmelerinin  birçoğunu sizler için Türkçe’ye çevirdik ve arşimizde sizler için bulundurmaktayız (İnşaat, Mekanik ,Elektrik, Mühendislik ,Mimarlık vs.).

Sayılamayacak kadar makine , tasarım , inşaat kataloğunu çevirdik ve birçok bilgisayar uygulaması veya programıyla sunduk.

Eğer sizde bizim uzman kadro ve profesyonel çevirilerimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim’e tıklayıp, telefon ,mail, facebook, twitter, instagram, hangouts vs hesaplarımızdan Tercüme Bürosu Tekirdağ olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Tercüme Bürosu Tekirdağ
İstanbul Tercüme Bürosu