Kadıköy Yeminli Tercümanlık Ofisi

7/24 hizmet anlayışı

Kadıköy Yeminli Tercümanlık OfisiTürkiye genelinde 7/24 hizmet veren firmamız operasyonel, her zaman çeviri isteğinize yanıt verebilmek için çalışmaktadır ve belge çevirilerinizi aldıktan sonra da herhangi bir sorunuz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Endüstri lideri standartları

Hemen hemen her sektör üzerinde çeviri yapan firmamız sizlerin iş kollarına göre de çeviri hizmeti sunmaktadır.

En yeni çeviri teknolojisi

En gelişmiş çeviri ve veri tutma araçları ile müşteri yada personeli tarafından revizyon süresini önemli ölçüde azaltılmaktadır, birden fazla belge dökümantasyon çevirileri için doğrudan maliyet tasarrufu sağlar.

Uzman çok sektörlü uzmanlık

Tercüme büromuz, hukuki , finansal , tıbbi ve teknik dil çevirisi konusunda uzmanlığa sahip çok sektörlü bir dil hizmeti sunmaktadır.

Temel Çeviri

Bir kullanıcı veya müşteri yalnızca bilgi amaçlı bir çeviriye ihtiyaç duyduğunda; güvenilir, uzman bir tercümanın orijinal metni çeviri yapılan ülkenin ana dilinde oluşturduğu ve bu belgeyi teslim etmeden önce titizlikle revize ettiği çok rekabetçi temel hizmetimizi sunmaktayız.Proje tesliminde Son kontrol için proje yöneticisi tarafından onay alınarak orjinalliği garanti edilmektedir.

Standart Çeviri

Bu, müşterilerimiz tarafından en fazla talep edilen çeviri hizmetidir ve gereksinimlerinin çoğuna uygundur. Bu hizmette, bir ana dil tercümanı, nihayet son kontrol için proje yöneticisine dökümantasyonu teslim eder ve bir uzman tarafından gözden geçirilerek müşteriye teslim edilmeden en az on kez revize edilerek tercüme edilmiş metni oluşturur.

Premium Çeviri

İstenilen doküman çevirilerinin aksine daha fazla kelime harcı yüksek olan çevirilerde, örneğin profesyonel veya akademik kitap yayınlarda, web sitelerinde veya basılı materyallerde, bu hizmet Avrupa Çeviri Standardının gerekliliklerinin ötesine geçmiş olur. Bu durumda tercüman aynı zamanda çeviri yapılan ülke standartlarına göre kurgulayarak çevirisine devam eder. Standart bir çeviri için gerçekleştirilen bir işlem olmaktan çıkarak, stili gözden geçirmek ve metinleri amaçlanan kullanımlarına uyarlamak için birden çok revize ve kontrol gerektirir.Bu da normal bir çeviriden çok daha uzun sürebilmektedir.

Yeminli Tercüme

Yeminli veya yeminli tercümeler, Türkiye Dışişleri Bakanlığı tarafından atanan yeminli bir tercüman tarafından üretilen ve damgalanan resmi tercümelerdir. Bu tür çeviri hizmeti en sık kullanılanlar arasındadır ve bu nedenle çok çeşitli dillerde çok daha fazla terimler ve geri dönüş süreleri sunabiliriz. Bu amaçla uzun yıllara dayanan tecrübesi olan kapsamlı bir sertifikalı çevirmen/tercüman ekibi ile çalışılmalıdır.

Kadıköy Yeminli Tercümanlık Ofisi siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.Tam 120 dilde tercüman ile hizmet veren firmamıza  +90 (543) 699 1428 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/vaditercumeburosu/
Twitter: https://twitter.com/VadiTercume
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCP1EXiJwLuNqqfwCJqOtIBg?view_as=subscriber

Kadıköy Yeminli Tercümanlık Ofisi
İstanbul Tercüme Bürosu