Tercümanlık Hizmetleri Mecidiyeköy

Hızlı Kolay ve  Profesyonel

Tercümanlık Hizmetleri kapsamında bize ayıracağınız Bir Saat ile Çevirilerinizi; kuruluşunuzdaki herkesin verimli, düşük maliyetli, yüksek kaliteli bir çevirinin keyfini çıkarmasını kolaylaştırır. İçeriğin fazla olması veya sektörel uzmanlığınız ne olursa olsun, tüm iş akışınızı yöneterek istediğiniz çeviri hizmetini sağlıyoruz, böylece parmağınızı kıpırdatmadan profesyonel ekibimizden çevirinizi teslim alabilirsiniz. Tercümanlık hizmetleri verirken kriterlerimiz nelerdir ?

 • Hızlı ve kolay
  Sizlerin zamanının kıymetini biliyoruz ,Zamanınıza değer veriyoruz. Teklifimizi hemen her saat size ulaştırıyoruz çeviri projenize hemen başlıyoruz.
 • Yüksek kalite
  Tercümeniz anadili İngilizce,Almanca,Arapça çeviri yapılacak dile göre olan çevirmenler tarafından yapılacaktır. Çeviriler birkaç kez daha gözden geçiren profesyonel tercümanlarımız ile tarafınıza ulaşmadan kontrol sağlanmaktadır.
 • Ölçeklendirme
  Verimli bir iş akış planımız nedeniyle, birden fazla dilde son derece büyük hacimli işlemlerinizde çalışmalar yapıyoruz.Bunlar arasında Oluşturulan çevirimiz sizlere PDF yada Word dosyası halinde de teslim edilebilmektedir.Noter Tasdiklerimiz de yapılarak sizlere teslim edilmektedir.(Noter tasdikleri notere bağlı olarak değişim göstermektedir.)
 • Müşteri Desteği
  Kurumsal müşterilerimiz için müşteri desteği ve özel hesaplamalar ile aylık yada yıllık çalışmalar yapılabilmektedir.Ayrıca Sözlü tercümanlarımız ile sizlere destek sağlıyoruz.


İlk Defa Tercüme Yaptırıyorum! Beni nasıl bir süreç beklemektedir?


Tercümanlık hizmetleriniz için Tüm Türkiye üzerinde 100 den fazla uzman yerel çevirmenden oluşan profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Bu ekip bir havuzdan oluşmaktadır. ve iş için doğru yetenekleri elde etmenizi sağlıyoruz.

Her Dil, Her İş sektörüne göre Tercüme

120’den fazla dilde ve 14 uzmanlık alanında çeviri hizmetlerini desteklemekteyiz..

Tam zamanında!

Akıllı iş planımız sayesinde projenizi otomatik olarak kendi iş alanınız için en deneyimli ve yetkin çevirmenlerle eşleştirerek doğru tercümeyi ortaya koyuyoruz.

Garantili Güvenilir


Tüm çeviriler hem profesyonel ağ editörlerimiz hem de kurum içi dilbilgisi uzmanlarımız tarafından onaylanır ve doğrulanır.Bu süreç belgenin teslim alınması ile başlayarak siz müşterilerimize ulaşana kadar ki tüm detayları ile beraber sürmektedir.

Tercüman Farkı

120’den fazla dilde 100’den fazla profesyonel çevirmenlerimiz ile beraber projenizin zamanında, bütçenize uygun ve kusursuz bir şekilde yapılmasını garanti etmek için buradayız.

Çeviri Hizmetleri


İster bir dilden diğer bir dile çevrilmesi gereken birkaç paragraf olsun, ister karmaşık ve yerel dilde bir tercüme olsun, ister bir web sitesi ve pazarlama planı olsun, bütçeniz dahilinde işi hızlı bir şekilde yapabilecek deneyimli, personel ve birçok kaynaklara sahip ekibimiz sizin yanınızda olacaktır. Ve en önemlisi   doğru bir şekilde size tercümenin ulaştırılmasıdır. Sahip olduğunuz herhangi bir projeyi yürütmek için 120’den fazla dilde çalışan 100’den fazla sertifikalı çeviri uzmanımız sizleri beklemektedir. Tercümanlık hizmetleriniz için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Çeviri hizmetinizi şimdi başlatmak için tıklayın.

Facebook: https://www.facebook.com/vaditercume

Tercümanlık Hizmetleri Mecidiyeköy