Tercüme hizmetleri alırken nelere dikkat edilir?

Tercüme hizmetleri alırken nelere dikkat edilir?kağıthane-tercüme

Tercüme hizmeti almak için tercüme bürolarını tercih edebilirsiniz ya da bireysel çalışan ve noter yeminli tercümanlar tarafından yardim alabilirsiniz. Yeminli tercüme büroları bireysel tercümanları bil çatı altında toplayan ve genellikle bünyesinde editör veya koordinatör bulundurtan çeviri kalitesini en üst düzey sunmak için yapılan tercümeyi bir kaç kere kontrol edip daha sonrasında redaksiyon hizmeti almak isteyenler için bu uygulamayan da müşterilerine sunan ve daha düşük maliyetlerle çevirilerini yaptırabileceğiniz kuruluşlardır. En kısa surede verilen çevirileri tercümanlara iletir ve yapılacak hatalardan tamamı ile tercüme büroları sorumludur, yerleşik olarak tercüman bulundurmakta zorunlu değildir ancak çalıştığı ekip arkadaşları ya yeminli tercümanlık yapan bireysel tercümanlardır yâda çeviri isinde profesyonelleşmiş uzman çevirmenlerdir. Bu çeviri hizmetini ”tercüme”hususu altında güven gizlilik ve hızlı hizmet vererek müşterilerini memnuniyet olmuş bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Tercüme hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Tercüme büromuzda Her dilde çeviri yapılmaktadır, bu hizmetleri sizlere sunmak için hisli ve çözüm odaklı çalışmaya gayret etmekteyiz. Bireysel tercümanlar ya da yemini olmayan tercümanlar ile çalışmak oldukça sakıncalıdır hem belgelerinizi noter tasdikli şekilde onaylanmaz, hem de çeviriniz resmi kurumlarca geçersiz sallayacaktır ve yapılacak çeviri hatalarında tercümanlar yeminli olmadığı için sorumlu olmayacaktır. Sizde belgelerini tercüme ettirmek isterseniz bu hususlarda dikkatli olmanızı öneririz

Bizi neden tercih etmelisiniz

Vadi tercüme bürosu olarak sizlere sunduğumuz hizmette uygun fiyat garantisi, en hızlı çeviri hizmeti ve gizlilik çerçevesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yeminli Tercüme bürosu olarak adlandırılan ofisler arasında oncu olmayı hedeflemek ile beraber kalite ve memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz. Almanca tercüme, Rusça tercüme, İngilizce tercüme, Arapça tercüme, Özbekçe tercüme, Türkmence tercüme, Azerice tercüme, İspanyolca tercüme gibi uzman olduğumuz daha birçok dilde yeminli tercüme hizmeti alabilir, katalog ve broşür tercümeleri gibi birçok farklı dallarda çeviri hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.